Párty trumpetky PES 20 cm, 6 ks
Kód produktu: W039235
Slevová skupina: A
- Výprodej
Párty trumpetky PES 20 cm. Balení obsahuje 6 ks trumpetek.
Podobné produkty
Popis produktu
Párty trumpetky PES 20 cm. Balení obsahuje 6 ks trumpetek.Parametry produktu
| Kód produktu | W039235 |
| Ean produktu | 8590331993420 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 15.0 cm |
| Šířka výrobku: | 4.0 cm |
| Výška výrobku: | 27.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 65.5 cm |
| Šířka kartonu: | 39.5 cm |
| Výška kartonu: | 60.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

