Složka s drukem 36x26 cm mix barev
Kód produktu: W045918
Slevová skupina: A
Složka s drukem o velikosti 36x26 cm mix. 4 barevné provedení: modrá, růžová, oranžová, zelená.
Podobné produkty
Popis produktu
Složka s drukem o velikosti 36x26 cm mix. 4 barevné provedení: modrá, růžová, oranžová, zelená.Parametry produktu
| Kód produktu | W045918 |
| Ean produktu | 8590331001750 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 19.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 36.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.5 cm |
| Výška výrobku: | 26.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 52.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.08320 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39261000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 600 |
| Země původu: | CN |

