Složka se zipem 24x17 cm
Kód produktu: W034079
Slevová skupina: A
Složka se zipem 24x17 cm. 4 barevné provedení(světle zelená, šedá, růžová, světle modrá).
Podobné produkty
Popis produktu
Složka se zipem 24x17 cm. 4 barevné provedení(světle zelená, šedá, růžová, světle modrá).Parametry produktu
| Kód produktu | W034079 |
| Ean produktu | 8590331976584 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.5 cm |
| Výška výrobku: | 17.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 56.0 cm |
| Šířka kartonu: | 46.0 cm |
| Výška kartonu: | 38.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.09789 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39261000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 288 |
| Země původu: | CN |

