Složka se zipem 32,5x25cm
Kód produktu: W003100
Slevová skupina: A
Složka na dokumenty se zipem poslouží na archivaci a třídění jakýchkoli dokumentů. Využít ji můžete také jako složku na drobnosti nebo pouzdro na ...
Podobné produkty
Popis produktu
Složka na dokumenty se zipem poslouží na archivaci a třídění jakýchkoli dokumentů. Využít ji můžete také jako složku na drobnosti nebo pouzdro na pastelky a jiné kreativní potřeby. Rozměry: 32,5 x 25 cmParametry produktu
| Kód produktu | W003100 |
| Ean produktu | 8590331905492 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 17.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 32.5 cm |
| Šířka výrobku: | 25.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 62.0 cm |
| Šířka kartonu: | 48.0 cm |
| Výška kartonu: | 44.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.13094 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39261000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 480 |
| Země původu: | CN |

