Sonic Go Go Racers Mini Launcher SET
Kód produktu: W054920
Slevová skupina: D
Sonic Go Go Racers Mini Launcher SET. Obsahuje 1 vystřelovací zařízení, 1 jezdící figurku, 1 cíl. Jednotlivá vystřelovací zařízení lze vzájemně propojit. 3 varianty - Sonic, Amy, Tails.
Podobné produkty
Popis produktu
Sonic Go Go Racers Mini Launcher SET. Obsahuje 1 vystřelovací zařízení, 1 jezdící figurku, 1 cíl. Jednotlivá vystřelovací zařízení lze vzájemně propojit. 3 varianty - Sonic, Amy, Tails.Parametry produktu
| Kód produktu | W054920 |
| Ean produktu | 192995423329 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 5.1 cm |
| Šířka výrobku: | 17.8 cm |
| Výška výrobku: | 10.2 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 16.5 cm |
| Šířka kartonu: | 11.7 cm |
| Výška kartonu: | 20.6 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.00398 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 4 |
| Země původu: | CN |

