Stan domeček bílo šedý 150cm
Kód produktu: W056514
Slevová skupina: C
Dětský stan na hraní. Obsahuje vzdušné okénko, otevřený závěs dveří a podlahu. Plachta domečku je vyrobena ze 100% polyesteru a konstrukce ze ...
Podobné produkty
Popis produktu
Dětský stan na hraní. Obsahuje vzdušné okénko, otevřený závěs dveří a podlahu. Plachta domečku je vyrobena ze 100% polyesteru a konstrukce ze dřeva. Stan přináší do života dětí spoustu zábavy, zkoumání, vytváření skrýší ve vlastní ,,jeskyni‘‘.Parametry produktu
| Kód produktu | W056514 |
| Ean produktu | 4019359828254 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 16.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 2.4 kg |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 90.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 22.0 cm |
| Šířka kartonu: | 33.0 cm |
| Výška kartonu: | 93.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06752 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

