Stemnex Detektor kovu vědecký set
Kód produktu: W013769
Slevová skupina: B
- Výprodej
Součástí balení je 35 dílů, které zahrnují sbírku experimentů a názorné ukázky funkčnosti bezpečnostních kontrol, např. na letišti. Se ...
Podobné produkty
Popis produktu
Součástí balení je 35 dílů, které zahrnují sbírku experimentů a názorné ukázky funkčnosti bezpečnostních kontrol, např. na letišti. Se světelnými a zvukovými efekty. Dětský detektor kovů udělá radost všem malým badatelům. Doporučený věk: od 8 letParametry produktu
| Kód produktu | W013769 |
| Ean produktu | 4894091391040 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 5.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | detektor - 2xAA, napájení - 2xAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.9 kg |
| Délka výrobku: | 42.0 cm |
| Šířka výrobku: | 33.0 cm |
| Výška výrobku: | 7.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 46.9 cm |
| Šířka kartonu: | 34.0 cm |
| Výška kartonu: | 43.7 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.07000 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

