Vědecká sada auto 4v1
Kód produktu: W038686
Slevová skupina: A
- Výprodej
Vědecká sada auto 4v1. Rozměry auta 19,5x11,5x13,5 cm. Dalekohled (kola auta), kompas, svítilna, odkládací prostor. 3xAAA baterie do auta nejsou součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Vědecká sada auto 4v1. Rozměry auta 19,5x11,5x13,5 cm. Dalekohled (kola auta), kompas, svítilna, odkládací prostor. 3xAAA baterie do auta nejsou součástí.Parametry produktu
| Kód produktu | W038686 |
| Ean produktu | 8590331990832 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka výrobku: | 26.5 cm |
| Šířka výrobku: | 12.5 cm |
| Výška výrobku: | 32.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 66.0 cm |
| Šířka kartonu: | 39.0 cm |
| Výška kartonu: | 55.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.14157 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

