Stojánek kancelářský 10x9 cm
Kód produktu: W884602
Slevová skupina: A
Kancelářský stojánek na tužky - černý
Podobné produkty
Popis produktu
Kancelářský stojánek na tužky - černýParametry produktu
| Kód produktu | W884602 |
| Ean produktu | 8590331226238 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 6.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.5 cm |
| Výška výrobku: | 9.0 cm |
| Délka kartonu: | 56.0 cm |
| Šířka kartonu: | 38.0 cm |
| Výška kartonu: | 43.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.09150 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 83040000 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 96 |
| Země původu: | CN |

