Stojánek kancelářský 20,3x10,4x9,5 cm SET
Kód produktu: W018486
Slevová skupina: A
Stojánek na tužky a další pomůcky je praktickým doplňkem na každý stůl. Elegantní nádoby jsou vyrobeny s pevného černě lakovaného drátu. Moderni ...
Podobné produkty
Popis produktu
Stojánek na tužky a další pomůcky je praktickým doplňkem na každý stůl. Elegantní nádoby jsou vyrobeny s pevného černě lakovaného drátu. Moderni vzhled díky zajímavé textuře. Kancelářský stojánek 20,3x10,4x9,5 v setu.Parametry produktu
| Kód produktu | W018486 |
| Ean produktu | 8590331940097 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 9.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Office |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 20.5 cm |
| Šířka výrobku: | 10.5 cm |
| Výška výrobku: | 9.8 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 58.0 cm |
| Šířka kartonu: | 44.0 cm |
| Výška kartonu: | 34.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.10084 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 83040000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | CN |

