Stolní tenis zelený 90cm
Kód produktu: W056508
Slevová skupina: C
Stolní tenis střední velikosti s příslušenstvím. Pevný, stabilní, odolný, vyrobený z vysoce kvalitního materiálu. Snadno se sbalí jako zavazadlo a ...
Podobné produkty
Popis produktu
Stolní tenis střední velikosti s příslušenstvím. Pevný, stabilní, odolný, vyrobený z vysoce kvalitního materiálu. Snadno se sbalí jako zavazadlo a přepraví. Vzhledem k jeho relativně malým rozměrům a hmotnosti jej lze postavit na normální stůl.Parametry produktu
| Kód produktu | W056508 |
| Ean produktu | 4019359827974 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 3,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 3.3 kg |
| Délka výrobku: | 51.6 cm |
| Šířka výrobku: | 5.5 cm |
| Výška výrobku: | 40.7 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 54.0 cm |
| Šířka kartonu: | 42.0 cm |
| Výška kartonu: | 25.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.05783 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95064000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 4 |
| Země původu: | CN |

