Švihadlo dřevěné 2,2m - Český obal
Kód produktu: W011923
Slevová skupina: A
Švihadlo. Délka 220 cm. Dřevěné držadlo ergonomické. 2 varianty - modro-bílé, červeno-bílé.
Podobné produkty
Popis produktu
Švihadlo. Délka 220 cm. Dřevěné držadlo ergonomické. 2 varianty - modro-bílé, červeno-bílé.Parametry produktu
| Kód produktu | W011923 |
| Ean produktu | 8590331928071 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 60.0 cm |
| Šířka kartonu: | 25.0 cm |
| Výška kartonu: | 36.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.05616 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069190 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 120 |
| Země původu: | CN |

