Svítící tvary set
Kód produktu: W025943
Slevová skupina: A
Svítící tvary. 4 varianty. Svítí ve tmě.
Podobné produkty
Popis produktu
Svítící tvary. 4 varianty. Svítí ve tmě.
Parametry produktu
| Kód produktu | W025943 |
| Ean produktu | 8590331954773 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 32.5 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 49.0 cm |
| Šířka kartonu: | 44.0 cm |
| Výška kartonu: | 85.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.18326 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 144 |
| Balení velké: | 288 |
| Země původu: | CN |

