Tank RC na dálkové ovládání s efekty 28 cm
Kód produktu: W049892
Slevová skupina: A
Tank RC na dálkové ovládání s efekty. Rozměry 28x11x8 cm. Ovladač - pohyb dopředu, dozadu, doleva, doprava, efekty, prostřední tlačítko bez funkce. ...
Podobné produkty
Popis produktu
Tank RC na dálkové ovládání s efekty. Rozměry 28x11x8 cm. Ovladač - pohyb dopředu, dozadu, doleva, doprava, efekty, prostřední tlačítko bez funkce. 1x3,7V 500mAh battery pack, součástí balení. Ovladač - 2xAA (1,5V), nejsou součástí. USB nabíjecí kabel součástí balení. Frekvence 27 MHz.Parametry produktu
| Kód produktu | W049892 |
| Ean produktu | 8590331032242 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | Tank: 1x3.7V 500mAh, ovladač: 2xAA 1.5V(nejsou součástí)) |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 35.5 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 16.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 65.0 cm |
| Šířka kartonu: | 37.0 cm |
| Výška kartonu: | 48.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.11544 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

