Tarantule RC na dálkové ovládání 21 cm
Kód produktu: W007650
Slevová skupina: A
RC tarantule na dalkové ovládání nabízí nikdy nekončící zábavu. Vystraš své nic netušící kamarády. Dej pavouka na tajné místo a zábava může začít. ...
Podobné produkty
Popis produktu
RC tarantule na dalkové ovládání nabízí nikdy nekončící zábavu. Vystraš své nic netušící kamarády. Dej pavouka na tajné místo a zábava může začít. Velikost 21 cm. Svítící oči. Výdrž alespoň 30 min, dosah 10 m. Pohyb dopředu a otáčení o 360° doprava. Podržením obou tlačítek po dobu 7 sekund se spustí demo mód. Doporučený věk: od 8 letParametry produktu
| Kód produktu | W007650 |
| Ean produktu | 8590331918768 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | pavouk - 3xAAA, ovladač - 3xAAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 36.5 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 24.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 85.0 cm |
| Šířka kartonu: | 37.5 cm |
| Výška kartonu: | 51.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.16416 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 18 |
| Země původu: | CN |

