Taška Krtek "S"20,5x34 cm VÁNOCE
Kód produktu: W017577
Slevová skupina: B
velikost 20,5x34cm
Podobné produkty
Popis produktu
velikost 20,5x34cmParametry produktu
| Kód produktu | W017577 |
| Ean produktu | 8590331343003 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 33.0 cm |
| Délka kartonu: | 39.0 cm |
| Šířka kartonu: | 31.0 cm |
| Výška kartonu: | 21.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48194000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 1 |
| Země původu: | CN |

