Taška Mikuláš "S" 20,5x34 cm
Kód produktu: W004568
Slevová skupina: C
Kvalitní dárková taška vhodná na mikulášskou nadílku, motiv je umístěn na přední straně, zadní strana bílá bez potisku. Rozměry: 20,5 x 34 cm (š x v)
Podobné produkty
Popis produktu
Kvalitní dárková taška vhodná na mikulášskou nadílku, motiv je umístěn na přední straně, zadní strana bílá bez potisku. Rozměry: 20,5 x 34 cm (š x v)Parametry produktu
| Kód produktu | W004568 |
| Ean produktu | 8596140005705 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 20.5 cm |
| Šířka výrobku: | 34.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.1 cm |
| Délka kartonu: | 38.5 cm |
| Šířka kartonu: | 28.0 cm |
| Výška kartonu: | 21.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | ČR |
| Nomenklatura: | 39232990 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 1500 |
| Země původu: | CZ |

