Taška skládací látková 54x72 cm
Kód produktu: W033800
Slevová skupina: A
Taška skládací látková 54x72 cm mix motivů
Podobné produkty
Popis produktu
Taška skládací látková 54x72 cm mix motivůParametry produktu
| Kód produktu | W033800 |
| Ean produktu | 8590331975914 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 18.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 12.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.5 cm |
| Výška výrobku: | 13.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 52.0 cm |
| Šířka kartonu: | 41.0 cm |
| Výška kartonu: | 43.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.09168 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 42029900 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 360 |
| Země původu: | CN |

