Taška skládací látková 35x52/38x58 cm
Kód produktu: W883816
Slevová skupina: A
Taška je uložena v malém sáčku opatřeném karabinkou na zavěšení do kabelky ap. Tato nákupní skládací taška se Vám pohodlně vleze do kabelky a ...
Podobné produkty
Popis produktu
Taška je uložena v malém sáčku opatřeném karabinkou na zavěšení do kabelky ap. Tato nákupní skládací taška se Vám pohodlně vleze do kabelky a budete ji mát vždy při ruce. Velikost rozložené tašky: 35 x 37 cm ( + 15 cm ucha). Velikost složené tašky: 12 x 7 x 1 cm. Materiál 100% polyester, nosnost cca do 10 kg.Parametry produktu
| Kód produktu | W883816 |
| Ean produktu | 8590331305346 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 12.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.0 cm |
| Délka kartonu: | 30.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 50.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.10000 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 42029298 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 40 |
| Balení velké: | 420 |
| Země původu: | CN |

