Temperová barva set kov 12ks - 12ml
Kód produktu: W881270
Slevová skupina: A
Temperové barvy TOTO v tubách se snadno nanáší, dobře kryjí a jsou světlostálé. Snadno se míchají a vytváří tak celou škálu dalších odstínů a ...
Podobné produkty
Popis produktu
Temperové barvy TOTO v tubách se snadno nanáší, dobře kryjí a jsou světlostálé. Snadno se míchají a vytváří tak celou škálu dalších odstínů a barev. Barvy jsou vodou ředitelné a velmi dobře schnou. Po zaschnutí jsou znovu rozmalovatelné vodou. Díky šroubovacímu uzávěru jsou barvy chráněny před vyschnutím a vytečením. Počet kusů: 12 Objem tuby: 12 mlParametry produktu
| Kód produktu | W881270 |
| Ean produktu | 8590331341139 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 13.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 25.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 57.0 cm |
| Šířka kartonu: | 47.0 cm |
| Výška kartonu: | 15.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.04019 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 32131000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks, Na cestě |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 60 |
| Země původu: | CN |

