Pastelky ERGO 18 ks
Kód produktu: W811037
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Popis produktu
Pastelky ERGO (trojhranné) - 18ks.Parametry produktu
| Kód produktu | W811037 |
| Ean produktu | 8590331249473 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 17.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 20.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.5 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Délka kartonu: | 44.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.05280 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 96091090 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 8 |
| Balení velké: | 160 |
| Země původu: | CN |

