Tetovací obtisky 10,5x15 cm - Dívčí motiv
Kód produktu: W055990
Slevová skupina: A
Tetovací obtisky o velikosti 10,5x15 cm. Dívčí motiv - 4 varianty.
Podobné produkty
Popis produktu
Tetovací obtisky o velikosti 10,5x15 cm. Dívčí motiv - 4 varianty.Parametry produktu
| Kód produktu | W055990 |
| Ean produktu | 8590331043231 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 11.5 cm |
| Šířka výrobku: | 0.1 cm |
| Výška výrobku: | 18.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 40.0 cm |
| Šířka kartonu: | 26.0 cm |
| Výška kartonu: | 22.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.02288 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 49089000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 50 |
| Balení velké: | 1000 |
| Země původu: | CN |

