Textilní kostka Krtek 10 cm
Kód produktu: W170915
Slevová skupina: B
Textilní kostka je měkoučká a pěkně barevná. Každá stěna kostky má jinou barvu a je na ní zobrazena pokaždé jiná postavička. Buď samotného Krtečka, nebo jeho kamarádů.
Podobné produkty
Popis produktu
Textilní kostka je měkoučká a pěkně barevná. Každá stěna kostky má jinou barvu a je na ní zobrazena pokaždé jiná postavička. Buď samotného Krtečka, nebo jeho kamarádů.Parametry produktu
| Kód produktu | W170915 |
| Ean produktu | 8590331709151 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0m+ |
| Vhodné pro: | Kojence |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 22.0 cm |
| Délka balení: | 10.0 cm |
| Šířka balení: | 10.0 cm |
| Výška balení: | 10.0 cm |
| Délka kartonu: | 44.0 cm |
| Šířka kartonu: | 44.0 cm |
| Výška kartonu: | 46.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.08900 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030099 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 64 |
| Země původu: | CN |

