Trefl HRA MALÝ OBJEVITEL Hodiny
Kód produktu: W057236
Slevová skupina: B
Hodiny jsou vzdělávací skládačka, ve které se děti učí určovat čas na hodinách v analogovém a digitálním formátu, a také přiřazovat různé činnosti ...
Podobné produkty
Popis produktu
Hodiny jsou vzdělávací skládačka, ve které se děti učí určovat čas na hodinách v analogovém a digitálním formátu, a také přiřazovat různé činnosti k příslušným částem dne. Hra rozvíjí schopnost plánování a určování pořadí událostí.Parametry produktu
| Kód produktu | W057236 |
| Ean produktu | 5900511019872 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 4+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 28.8 cm |
| Šířka výrobku: | 19.3 cm |
| Výška výrobku: | 4.1 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 40.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.5 cm |
| Výška kartonu: | 25.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03050 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | PL |

