Trefl Puzzle 2x70 Se Stitchem není nuda
Kód produktu: W057242
Slevová skupina: B
Trefl Puzzle 2x70 Se Stitchem není nuda. Každé puzzle vám umožní získat obrázek 275 x 180 mm. Skládání puzzle podněcuje zvědavost a představivost ...
Podobné produkty
Popis produktu
Trefl Puzzle 2x70 Se Stitchem není nuda. Každé puzzle vám umožní získat obrázek 275 x 180 mm. Skládání puzzle podněcuje zvědavost a představivost tím, že příjemně kombinuje učení a hru, uklidňuje dítě, nutí je cvičit koncentraci, učí je trpělivosti a vnímavosti a také buduje jejich sebevědomí. Živé barvy a přátelské tvary puzzle lákají děti ke hře a poutavé obrázky přitahují jejich pozornost. Perfektní dárek pro každé dítě. Vyrobeno z bezpečných a přírodních materiálů vysoké kvality.Parametry produktu
| Kód produktu | W057242 |
| Ean produktu | 5900511344448 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 4+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 28.7 cm |
| Šířka výrobku: | 19.2 cm |
| Výška výrobku: | 3.9 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 40.5 cm |
| Šířka kartonu: | 25.0 cm |
| Výška kartonu: | 30.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03090 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 95030069 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | PL |

