Trefl Puzzle vkládací 15 Šťastný vlak / Peppa Pig
Kód produktu: W057241
Slevová skupina: B
Trefl Puzzle vkládací 15 Šťastný vlak / Peppa Pig. Dětské deskové puzzle. Dílky se skládají přímo na přiloženou podložku s rámečkem.
Podobné produkty
Popis produktu
Trefl Puzzle vkládací 15 Šťastný vlak / Peppa Pig. Dětské deskové puzzle. Dílky se skládají přímo na přiloženou podložku s rámečkem.Parametry produktu
| Kód produktu | W057241 |
| Ean produktu | 5900511314069 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 33.0 cm |
| Šířka výrobku: | 22.8 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 34.0 cm |
| Šířka kartonu: | 24.3 cm |
| Výška kartonu: | 9.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.00740 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 95030069 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 20 |
| Země původu: | PL |

