Věž skládací kalíšky 9 ks
Kód produktu: W101185
Slevová skupina: B
Skládací pyramida je jednou z nejzákladnějších a nejběžnějších hraček u malých dětí. Skládáním tvarů rozdílných velikostí dochází k aktivování ...
Podobné produkty
Popis produktu
Skládací pyramida je jednou z nejzákladnějších a nejběžnějších hraček u malých dětí. Skládáním tvarů rozdílných velikostí dochází k aktivování drobných svalů a výuce jemné motoriky. Podporuje správný vývoj koordinace "oko-ruka" a zdravý psychomotorický rozvoj. výborný pomocník pro poznávání a učení se základních barev pyramida se skládá ze setu různě velkých a různě barevných kelímků děti se učí rozeznávat různé velikosti a správně je řadit do sebe, nebo na sebeParametry produktu
| Kód produktu | W101185 |
| Ean produktu | 8590331011858 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 20.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Vhodné pro: | Batole |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 23.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 7.5 cm |
| Délka balení: | 7.0 cm |
| Šířka balení: | 13.0 cm |
| Výška balení: | 23.0 cm |
| Délka kartonu: | 70.0 cm |
| Šířka kartonu: | 57.0 cm |
| Výška kartonu: | 68.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.27132 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 96 |
| Země původu: | CN |

