Tvorba náramků set v kabelce 19cm
Kód produktu: W051475
Slevová skupina: A
Tvorba náramků set v kabelce. Velikost 19 cm. Obsahuje korálky, provázky, sponky do vlasů a prstýnky.
Podobné produkty
Popis produktu
Tvorba náramků set v kabelce. Velikost 19 cm. Obsahuje korálky, provázky, sponky do vlasů a prstýnky.Parametry produktu
| Kód produktu | W051475 |
| Ean produktu | 8590331027118 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 22.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 22.5 cm |
| Šířka výrobku: | 22.3 cm |
| Výška výrobku: | 29.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 60.0 cm |
| Šířka kartonu: | 41.0 cm |
| Výška kartonu: | 84.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.20700 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 60 |
| Země původu: | CN |

