Univerzální sada šipek s kovovým hrotem 20cm
Kód produktu: W061348
Slevová skupina: C
- Novinka
Univerzální sada šipek s kovovým hrotem. Hmotnost šipek: 53 g. Rozměry šipky: 2x16,5x20,5cm
Podobné produkty
Popis produktu
Univerzální sada šipek s kovovým hrotem. Hmotnost šipek: 53 g. Rozměry šipky: 2x16,5x20,5cmParametry produktu
| Kód produktu | W061348 |
| Ean produktu | 8592525917908 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 14+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 20.5 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 16.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 60.0 cm |
| Šířka kartonu: | 72.0 cm |
| Výška kartonu: | 32.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.13824 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 288 |
| Země původu: | CN |

