Vážka kouřící RC na dálkové ovládání 33 cm
Kód produktu: W039080
Slevová skupina: A
Vážka kouřící RC na dálkové ovládání. Rozměry 33x32x7,5 cm. Frekvence 2.4GHz. Světelné, zvukové a kouřové efekty. Tlačítka na ovladači - chůze ...
Podobné produkty
Popis produktu
Vážka kouřící RC na dálkové ovládání. Rozměry 33x32x7,5 cm. Frekvence 2.4GHz. Světelné, zvukové a kouřové efekty. Tlačítka na ovladači - chůze dopředu, dozadu zatáčí, 3 módy kouřových efektů, 2 demo režimy, zvuk. 3.7V bateriový pack do vážky součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně vážky. Nádržka na vodu na spodní straně hlavy. USB kabel, nádobka na vodu součástí.Parametry produktu
| Kód produktu | W039080 |
| Ean produktu | 8590331992973 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 9.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3.7V bateriový pack do vážky součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 38.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 32.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 72.0 cm |
| Šířka kartonu: | 39.0 cm |
| Výška kartonu: | 66.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.18533 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

