Produkt byl přidán do oblíbených
Vejce rostoucí králík 6,5 cm
Kód produktu: W057035
Slevová skupina: A
- Novinka
Vejce rostoucí králík. Velikost 6,5 cm. Display box 12 ks.
Podobné produkty
Popis produktu
Vejce rostoucí králík. Velikost 6,5 cm. Display box 12 ks.Parametry produktu
| Kód produktu | W057035 |
| Ean produktu | 8590331044672 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 11.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 7.5 cm |
| Šířka výrobku: | 5.5 cm |
| Výška výrobku: | 10.5 cm |
| Délka balení: | 23.8 cm |
| Šířka balení: | 22.3 cm |
| Výška balení: | 11.5 cm |
| Délka kartonu: | 47.0 cm |
| Šířka kartonu: | 46.0 cm |
| Výška kartonu: | 36.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.07783 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030049 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

