Kreativní set 30ks (žinylky, POM POM)
Kód produktu: W016603
Slevová skupina: A
Drobná kreativita - kreativní set (žinylky , POM POM). 30 ks žinylek + POM POM.
Podobné produkty
Popis produktu
Drobná kreativita - kreativní set (žinylky , POM POM). 30 ks žinylek + POM POM.Parametry produktu
| Kód produktu | W016603 |
| Ean produktu | 8590331937073 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 18.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 11.0 cm |
| Šířka výrobku: | 4.0 cm |
| Výška výrobku: | 37.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 70.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 45.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.12600 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 480 |
| Země původu: | CN |

