Vějíř skládací mix barev
Kód produktu: W056033
Slevová skupina: A
Vějíř skládací o délce 23 cm. 6 barevných variant: fialový, růžový, levandulový, červený, černý, modrý.
Podobné produkty
Popis produktu
Vějíř skládací o délce 23 cm. 6 barevných variant: fialový, růžový, levandulový, červený, černý, modrý.Parametry produktu
| Kód produktu | W056033 |
| Ean produktu | 8590331045693 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 30.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 25.6 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 58.0 cm |
| Šířka kartonu: | 48.0 cm |
| Výška kartonu: | 26.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.07238 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 600 |
| Země původu: | CN |

