Roly poly kuře s rolničkami 12 cm
Kód produktu: W049985
Slevová skupina: A
Roly poly kuře s rolničkami. Velikost 12x9x12 cm. Display box 9 ks. 3 varianty - žlutá, růžová, modrá.
Podobné produkty
Popis produktu
Roly poly kuře s rolničkami. Velikost 12x9x12 cm. Display box 9 ks. 3 varianty - žlutá, růžová, modrá.Parametry produktu
| Kód produktu | W049985 |
| Ean produktu | 8590331034031 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 11.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.0 cm |
| Výška výrobku: | 12.0 cm |
| Délka balení: | 30.0 cm |
| Šířka balení: | 29.3 cm |
| Výška balení: | 12.5 cm |
| Délka kartonu: | 62.0 cm |
| Šířka kartonu: | 31.0 cm |
| Výška kartonu: | 39.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 9 ks |
| Kusů v displayi: | 9 ks |
| Objem kartonu: | 0.07496 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030049 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 54 |
| Země původu: | CN |

