Visačka na zavazadlo 6,9x11,2 cm
Kód produktu: W031301
Slevová skupina: A
Visačka na zavazadlo o velikosti 6,9x11,2 cm. 6 barevných provedení.
Podobné produkty
Popis produktu
Visačka na zavazadlo o velikosti 6,9x11,2 cm. 6 barevných provedení.Parametry produktu
| Kód produktu | W031301 |
| Ean produktu | 8590331970094 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 9.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 8.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.3 cm |
| Výška výrobku: | 20.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 33.0 cm |
| Šířka kartonu: | 43.0 cm |
| Výška kartonu: | 46.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.06527 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39269097 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 20 |
| Balení velké: | 500 |
| Země původu: | CN |

