Vlaková dráha 104 x 68 cm - Český obal
Kód produktu: W110153
Slevová skupina: A
Vláček set malý. Rozměry složené železnice 104x68 cm. Délka tratě 280 cm. Světelné efekty. 2xAA (1.5V) baterie do mašinky nejsou součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Vláček set malý. Rozměry složené železnice 104x68 cm. Délka tratě 280 cm. Světelné efekty. 2xAA (1.5V) baterie do mašinky nejsou součástí.Parametry produktu
| Kód produktu | W110153 |
| Ean produktu | 8590331101535 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 2.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 35.0 cm |
| Šířka výrobku: | 4.0 cm |
| Výška výrobku: | 24.0 cm |
| Délka balení: | 4.0 cm |
| Šířka balení: | 35.0 cm |
| Výška balení: | 24.0 cm |
| Délka kartonu: | 37.0 cm |
| Šířka kartonu: | 26.5 cm |
| Výška kartonu: | 27.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.02647 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030030 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

