Vlak rychlostní s efekty na setrvačník 28 cm
Kód produktu: W047863
Slevová skupina: A
Vlak rychlostní s efekty na setrvačník. Přesné rozměry 28x4x5,5 cm. Vydává světelné efekty a melodie. 3 varianty - žlutá, červená, bílá. 3xAG13 baterie jsou součástí balení.
Podobné produkty
Popis produktu
Vlak rychlostní s efekty na setrvačník. Přesné rozměry 28x4x5,5 cm. Vydává světelné efekty a melodie. 3 varianty - žlutá, červená, bílá. 3xAG13 baterie jsou součástí balení.Parametry produktu
| Kód produktu | W047863 |
| Ean produktu | 8590331020089 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 20.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 29.5 cm |
| Šířka výrobku: | 7.5 cm |
| Výška výrobku: | 9.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 63.0 cm |
| Šířka kartonu: | 45.0 cm |
| Výška kartonu: | 64.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.18144 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 36 |
| Balení velké: | 72 |
| Země původu: | CN |

