Vlasový doplněk - gumička 80 ks, průměr 2 cm
Kód produktu: W033489
Slevová skupina: A
Vlasový doplněk gumička 80 ks. Průměr jedné gumičky 2 cm. 2 druhy (barevné, černé).
Podobné produkty
Popis produktu
Vlasový doplněk gumička 80 ks. Průměr jedné gumičky 2 cm. 2 druhy (barevné, černé).Parametry produktu
| Kód produktu | W033489 |
| Ean produktu | 8590331974122 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 21.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 15.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.3 cm |
| Výška výrobku: | 10.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 71.0 cm |
| Šířka kartonu: | 54.0 cm |
| Výška kartonu: | 32.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.12269 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 96151900 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 30 |
| Balení velké: | 900 |
| Země původu: | CN |

