Produkt byl přidán do oblíbených
Vodní hra – chyť kačenky kroužky
Kód produktu: W053846
Slevová skupina: C
Hra na potápění a chytání kroužků kačenek je tradiční a zábavná aktivita, která děti zaručeně nadchne. Děti se budou bavit při hledání a chytání ...
Podobné produkty
Popis produktu
Hra na potápění a chytání kroužků kačenek je tradiční a zábavná aktivita, která děti zaručeně nadchne. Děti se budou bavit při hledání a chytání barevných kroužků v designu kačenek, což podporuje jejich motoriku, zručnost a koordinaci. Skvělá hra pro letní dny, která přináší spoustu smíchu a radosti! Chyť kačenky a zažij spoustu zábavy!Parametry produktu
| Kód produktu | W053846 |
| Ean produktu | 8591945106077 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 28.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 16.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 49.0 cm |
| Výška kartonu: | 84.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 72 |
| Země původu: | CN |

