Fat Brain Skládací věž Tobbles Neo 28 cm
Kód produktu: W010219
Slevová skupina: D
Šest velkých "kuliček" s jemně strukturovanými povrchy mohou do sebe zapadat. Jak může být věž nakloněna, než spadne? Tyto otázky Vám odpoví tato ...
Podobné produkty
Popis produktu
Šest velkých "kuliček" s jemně strukturovanými povrchy mohou do sebe zapadat. Jak může být věž nakloněna, než spadne? Tyto otázky Vám odpoví tato věž. Úspěšná kombinace atraktivním designem podporující fantazii a nápad. Skládáním tvarů rozdílných velikostí dochází k aktivování drobných svalů a výuce jemné motoriky. Podporuje správný vývoj koordinace "oko-ruka" a zdravý psychomotorický rozvoj. Skládací věž má 7 dílků, které lze různě otáčet, rozkládat a skládat. Doporučený věk: od 6Parametry produktu
| Kód produktu | W010219 |
| Ean produktu | 182129000779 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 4.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6m+ |
| Vhodné pro: | Kojence |
| Sezóna: | Celorok |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka výrobku: | 29.8 cm |
| Šířka výrobku: | 11.4 cm |
| Výška výrobku: | 20.3 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 36.0 cm |
| Šířka kartonu: | 24.0 cm |
| Výška kartonu: | 33.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.02851 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | US |

