Vyškrabovací notes 14x20cm / 10 listů
Kód produktu: W011368
Slevová skupina: A
Kreativně se vydovádějte na vyškrabovacím notesu, který má rozměry 14x20 cm. Na jednotlivých listech, můžete pomocí vyškrabovacího pera vytvářet ...
Podobné produkty
Popis produktu
Kreativně se vydovádějte na vyškrabovacím notesu, který má rozměry 14x20 cm. Na jednotlivých listech, můžete pomocí vyškrabovacího pera vytvářet různé pestrobarevné obrázky. Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W011368 |
| Ean produktu | 8590331927135 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 22.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 14.5 cm |
| Šířka výrobku: | 1.0 cm |
| Výška výrobku: | 20.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 32.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 50.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.06400 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 200 |
| Země původu: | CN |

