Kreativní set - 6 barev + štětec
Kód produktu: W017745
Slevová skupina: A
Kreativní set pro malování. Obsahuje 6 barev + štětec a 6 různých obrázků na vymalování.
Podobné produkty
Popis produktu
Kreativní set pro malování. Obsahuje 6 barev + štětec a 6 různých obrázků na vymalování.Parametry produktu
| Kód produktu | W017745 |
| Ean produktu | 8590331939343 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 37.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 22.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.5 cm |
| Výška výrobku: | 32.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 55.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.08663 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 500 |
| Země původu: | CN |

