Vyškrabovací notes 21x28cm / 10 listů
Kód produktu: W011367
Slevová skupina: A
Vyškrabovací notes 21x28 cm. 10 listů.
Podobné produkty
Popis produktu
Vyškrabovací notes 21x28 cm. 10 listů.Parametry produktu
| Kód produktu | W011367 |
| Ean produktu | 8590331927128 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 21.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 28.0 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 33.0 cm |
| Šířka kartonu: | 22.0 cm |
| Výška kartonu: | 48.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.03485 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 96 |
| Země původu: | CN |

