Zpívající panenka hadrová Míša Růžičková 55 cm - Český obal, TV reklama
Kód produktu: W030615
Slevová skupina: B
Zpívající panenka látková Míša Růžičková. Velikost 55 cm. 7 písniček. 1x stisk tlačítka na zádech aktivuje písničky, další stisk tlačítka je vypne. 3xAG13 baterie součástí balení.
Podobné produkty
Popis produktu
Zpívající panenka látková Míša Růžičková. Velikost 55 cm. 7 písniček. 1x stisk tlačítka na zádech aktivuje písničky, další stisk tlačítka je vypne. 3xAG13 baterie součástí balení.Parametry produktu
| Kód produktu | W030615 |
| Ean produktu | 8590331969425 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 6.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 součástí balení |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 58.0 cm |
| Šířka výrobku: | 25.0 cm |
| Výška výrobku: | 12.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 62.0 cm |
| Šířka kartonu: | 46.0 cm |
| Výška kartonu: | 42.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.11978 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030021 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

