Zpívající panenka Maruška 33 cm - Český obal
Kód produktu: W280327
Slevová skupina: B
Panenka Maruška se stane tvou nejlepší kamarádkou, se kterou zažiješ spoustu zábavy a dobrodružství! Zazpívej si s ní pohádkové písničky a staň se ...
Podobné produkty
Popis produktu
Panenka Maruška se stane tvou nejlepší kamarádkou, se kterou zažiješ spoustu zábavy a dobrodružství! Zazpívej si s ní pohádkové písničky a staň se princeznou! Stiskem náhrdelníku si vyber jednu ze sedmi úryvků z pohádek a přenes se do kouzelného světa, kde dobro vyhrává nad zlem. náhrdelník bliká, když panenka zpívá možnost zvolit dvě úrovně hlasitosti stiskni Srdce - zazpívá, stiskni podruhé - zastaví, stiskni potřetí - zazpívá další písničku Písničky: Rozvíjej se poupátko... Tři oříšky pro Popelku... Jestli to nebude láska... Větře větříčku... když se načančám... Z pekla štěstí... A pohádky je konec... Velikost: 33 cm Doporučený věk: od 3 let Baterie 3xAAA jsou součástí balení.Parametry produktu
| Kód produktu | W280327 |
| Ean produktu | 8590331337293 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 9.8 kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAAA; na zadní straně panenky |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 40.0 cm |
| Šířka výrobku: | 21.5 cm |
| Výška výrobku: | 12.0 cm |
| Délka balení: | 10.0 cm |
| Šířka balení: | 40.0 cm |
| Výška balení: | 18.0 cm |
| Délka kartonu: | 44.0 cm |
| Šířka kartonu: | 50.5 cm |
| Výška kartonu: | 66.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.14776 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030021 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 6 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

