Zvěrolékařský kufřík 20cm
Kód produktu: W056363
Slevová skupina: C
Kufřík lékáře zvířátek o rozměrech 20x7x15,5 cm obsahuje vše, co bude malý veterinář pořebovat. Celkem 13 dílů.
Podobné produkty
Popis produktu
Kufřík lékáře zvířátek o rozměrech 20x7x15,5 cm obsahuje vše, co bude malý veterinář pořebovat. Celkem 13 dílů.Parametry produktu
| Kód produktu | W056363 |
| Ean produktu | 4019359835290 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 20.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 15.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 51.0 cm |
| Šířka kartonu: | 44.0 cm |
| Výška kartonu: | 36.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

