Tvorba náramků set
Kód produktu: W038158
Slevová skupina: A
Tvorba náramků set. Obsahuje krabičku na zaháknutí náramku při pletení a na uložení potřeb pro tvorbu náramku, ozdoby, nálepky, návod, provázky na ...
Podobné produkty
Popis produktu
Tvorba náramků set. Obsahuje krabičku na zaháknutí náramku při pletení a na uložení potřeb pro tvorbu náramku, ozdoby, nálepky, návod, provázky na tvorbu náramků. Velikost krabičky 23cm. Ze sady lze vyrobit až 12 náramků. Návod obsahuje 10 stylů pletení.Parametry produktu
| Kód produktu | W038158 |
| Ean produktu | 8590331985678 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 5.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 38.0 cm |
| Šířka výrobku: | 24.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 40.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 58.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.09280 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

