Zvířátko tahací 12cm
Kód produktu: W038908
Slevová skupina: A
- Výprodej
Zvířátko tahací. Velikost 12cm. Zvířátko je na kolečkách. Tažením za provázek jede vpřed a rozpohybuje kuličky na zádech zvířátka. 3 varianty - králík, slon, pes.
Podobné produkty
Popis produktu
Zvířátko tahací. Velikost 12cm. Zvířátko je na kolečkách. Tažením za provázek jede vpřed a rozpohybuje kuličky na zádech zvířátka. 3 varianty - králík, slon, pes.Parametry produktu
| Kód produktu | W038908 |
| Ean produktu | 8590331991655 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6m+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 14.7 cm |
| Šířka výrobku: | 9.2 cm |
| Výška výrobku: | 16.8 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 37.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.5 cm |
| Výška kartonu: | 18.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03100 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030049 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

