Zvýrazňovače fluo sada 4 ks
Kód produktu: W832700
Slevová skupina: A
Zvýrazňovače fluo jsou praktickou pomůckou jak do kanceláře, tak i do školy. určené pro zvýrazňování textů na všech druzích papíru zavírací ...
Podobné produkty
Popis produktu
Zvýrazňovače fluo jsou praktickou pomůckou jak do kanceláře, tak i do školy. určené pro zvýrazňování textů na všech druzích papíru zavírací vršek klínový hrot Balení obsahuje 4 základní barvy: oranžová zelená růžová žlutáParametry produktu
| Kód produktu | W832700 |
| Ean produktu | 8590331329755 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 19.3 cm |
| Šířka výrobku: | 8.5 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Délka kartonu: | 58.0 cm |
| Šířka kartonu: | 44.5 cm |
| Výška kartonu: | 24.5 cm |
| Objem kartonu: | 0.06324 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 96082000 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

