Zvyrazňovač silný sada 4 ks
Kód produktu: W812717
Slevová skupina: A
Zvýrazňovač je praktickou pomůckou jak do kanceláře, tak i do školy. určené pro zvýrazňování textů na všech druzích papíru zavírací vršek ...
Podobné produkty
Popis produktu
Zvýrazňovač je praktickou pomůckou jak do kanceláře, tak i do školy. určené pro zvýrazňování textů na všech druzích papíru zavírací vršek klínový hrot Obsah balení: 4 zvýrazňovače Zvýrazňovače vám umožní označit si ty nejdůležitější části svých dokumentů a výrazně tak zvýšit jejich přehlednost. Podle psychologů schopnost zapamatovat si text při použití zvýrazňovačů vzroste až o 50%.Parametry produktu
| Kód produktu | W812717 |
| Ean produktu | 8590331333011 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 22.5 kg |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 14.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.5 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Délka kartonu: | 53.0 cm |
| Šířka kartonu: | 46.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.09752 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 96082000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 320 |
| Země původu: | CN |

